Відбулася звітно-виборча профспілкова конференція

21 жовтня відбулася звітно-виборча профспілкова конференція Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

На звітно-виборчій конференції профспілкової організації Інституту філології головував член профспілки Сергій Різник. Президію зібрання склали - голова профбюро Університету Володимир Цвих, директор Інституту філології Григорій Семенюк.

На порядку денному обговорювалися такі питання:
1. Звіт про роботу профбюро Інституту за період з жовтня 2014 по жовтень 2019 року.
2. Вибори голови профбюро Інституту філології.
3. Вибори профбюро Інституту філології.
4. Вибори делегатів на звітно-виборчу конференцію профспілкової організації Київського університету.
5. Пропозиції щодо включення представників від Інституту до складу профспілкового комітету.
6. Внесення пропозицій щодо кандидатури на посаду голови профбюро Університету.

На конференції були присутні 60 із 67 делегатів структурних підрозділів інституту. За результатами голосування звіт чинного голови профбюро Інституту філології було оцінено задовільно. А на наступний період профбюро Інституту очолить доцент кафедри загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики Валентина Миронова.