Центр мови гінді та індійської літератури ділиться успіхами

16 вересня 2019 року студенти та викладачі Центру мови гінді та індійської літератури взяли участь у засіданні з теми: «Воркшоп з індійської реальності: навчання, робота, проживання та подорожі». Доповідач – Данило Єршов, наш випускник, магістр філології (гінді та англійська мови); також навчався в Центральному інституті мови гінді (м. Агра); магістр мистецтв (мас-медіа та журналістика). Данило тривалий час навчався за безкоштовними програмами для іноземних студентів, які надає уряд Республіки Індія. Він поділився зі студентами-індологами своїм досвідом про те, як отримати можливість опановувати в Індії інші гуманітарні фахи на магістеріумі. Зокрема, дізналися про специфіку навчання на магістра мистецтв у Бангалорському університеті, про вивчення дравідійської мови каннада; про роботу Єршова журналістом у крупних мас-медіа Індії в Пуні та Бомбеї. Окрім цього, гість ознайомив студентів із можливостями організувати численні подорожі Індією протягом їхнього майбутнього навчання там та розповів про перспективні сфери працевлаштування для наших випускників зі знанням мовами гінді, урду та англійської в Індії та Пакистані.

26 вересня 2019 року індологи Інституту філології святкували День мови гінді, організованому посольством Республіки Індія в Україні. На сцені культурного центру при Посольстві Індії в Україні відбувся конкурс на краще декламування поезії мовою гінді, в якому взяли участь представники Посольства. Викладач Центру мови гінді та індійської літератури Катерина Довбня була запрошена в журі конкурсу. Наприкінці свята Високоповажний та Повноважний посол республіки Індія в Україні пан Партха Сатпатхі вручив нагороди викладачам мови гінді в Україні, зокрема й співробітникам нашого Інституту Катерині Довбні, Юрієві Ботвінкіну та Анні Пономаренко. А всі студенти-індологи отримали сувеніри.

Інформацію надав Центр мови гінді та індійської літератури