У Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася персональна виставка Анжеліки Рудницької

З 3 лютого по 13 березня 2012 року в Національному музеї Тараса Шевченка проходитиме персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія Літочислення», відкриття якої відбулося 2 лютого о 17.00. Співачка й майстриня представила повну колекцію своїх робіт – понад 150 картин. Гостями заходу були директор Інституту філології Григорій Фокович Семенюк, Микола Томенко, Олександр Бригінець, Іван Малкович, Віктор Павлік, Оксана Білозір, Наталя Валевська, колектив кафедри фольклористики Інституту філології, співробітником якої є Анжеліка Рудницька. Пісенною душею вечора став Народний ансамбль української музики Інституту філології «Роксоланія».

Фото: Валерій Попов