Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція "Англійська мова в дискурсі, літературі, культурі"

Кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації запрошує на конференцію "Англійська мова в дискурсі, літературі, культурі" - «English across discourse, literature, culture», яка відбудеться в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка 15-16 квітня 2020 року. Теми для обговорення: теорія англійської мови; дискурсивний аналіз; соціолінгвістика; прикладна лінгвістика; мультимодальний аналіз сучасної комунікації; англійська мова у сучасних цивілізаційних процесах; література Великої Британії та література США; англомовна література; сучасні підходи до викладання англійської мови.

Заявки та тези надсилайте на електронну адресу: anglfiluniv@gmail.com. Телефон для довідок: +3 8(044) 2393361 Детальніше - у прикріплених файлах