Зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим

16 жовтня об 11.30 у 63 аудиторії в Інституті філології відбудеться зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим. Зустріч-лекція проходитиме у рамках проекту "Бранці Кремля" від Міністерства інформаційної політики України у форматі «відкритого мікрофону» ‒ кожен студент матиме змогу поставити запитання і взяти участь в обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали- книги, брошури.

Володимир Жемчугов — учасник російсько-української війни на Донбасі, активний учасник російської агресії, луганський партизан. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.