Семінар прикладних лінгвістів України

10 жовтня в Інституті філології відбувся семінар-нарада за участю представників кафедр прикладної лінгвістики закладів вищої освіти України.

На захід були запрошені викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Донецького національного університету імені Василя Стуса (Вінниця), Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (Миколаїв).

У дружній робочій атмосфері колеги обмінялися методичним досвідом організації навчального процесу з прикладної лінгвістики, обговорили проблему узгодження навчальних програм, підготовки і проведення студентських олімпіад та конкурсів.

Фото Валерія Попова