Відбудеться лекція до 20-річчя "Коронації слова"

У межах дисципліни для літературознавців Інституту філології «Літературні проекти: кураторство» відбудеться майстер-клас із запрошеними гостями. Побачимося з Тетяною Логуш, засновницею Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», Василем Шклярем, письменником, лауреатом Шевченківської премії, Неонілою Струк, головним редактором видавництва «Світ Успіху», Оленою Волковою, заступником головного редактора.

Кафедра історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості, а також модератор лекції Тетяна Белімова радо запрошують долучатися до бесіди наступного понеділка! Зустріч відбудеться 7 жовтня об 11:30 в 142 аудиторії. Тема майстер-класу – «Презентація довідкового ювілейного видання, присвяченого 20-річчю «Коронації слова».