Запрошуємо на 21-ий філологічний семінар

20 грудня 2019 р. об 11.30 у Мистецькій залі (ауд. 63) Інституту філології відбудеться 21-ий філологічний семінар.

ТЕМИ:
1. Фінал літературного постмодерну і новий історизм: теорія чи творча практика? (Вступна доповідь накового керівника семінару проф. М. К. НАЄНКА).
2. Презентація видання "Філологічний семінар - школа наших традицій. 20 років".
3. ВІльний мікрофон.

Заявки на участь у семінарі (теми доповідей) надсилати (до 10 грудня) на електронні адреси: list2111@gmail.com або nbernadska@gmail.com

Витрати на участь у семінарі та публікацію доповідей у збірнику "Філологічні семінари" (№ 21) - за рахунок учасників.

Нині семінару виповнюється 115 років. Присвячуємо 21-ше зібрання фундатору-академіку Володимиру Перетцу та його учням - майбутнім професорам Миколі Зерову, Павлу Филиповичу, Михайлові Драй-Хмарі, Освальду Бургардту, Іванові Огієнку, Леоніду Білецькому, Сергію Маслову, Варварі Адріановій, Дмитрові Чижевському та іншим. Більшість із них за радянських часів поповнила жертви "Розстріляного Відродження", і лише одиниці емігрували за кордон і утримали так українське літературознавство на науковому рівні.