Лекція доктора Річарда Брауна "Британська ідентичність у романі доби Брекзиту"

Кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації Інституту філології запрошує на лекцію доктора Річарда Брауна на тему «Британська ідентичність у романі доби Брекзиту», яка відбудеться 1 жовтня 2019 року о 13.00 в актовій залі.

Річард Браун викладає сучасну літературу у Школі Англійської Лідського університету у Великобританії. Він є Програмним лідером бакалаврської програми з англійської літератури та магістрської програми з сучасної літератури. Річард є автором чотирьох книжок, присвячених Джеймсу Джойсу: «Джеймс Джойс та сексуальність» (Кембридж, 1985), «Джеймс Джойс у дзеркалі посткультуралізму» (Макміллан, 1992), «Джойс, «Пенелопа» та тіло» (Родопі, 2006), та «Путівник по Джеймсу Джойсу» (Блеквел, 2008, 2011, 450с.). У цих працях представлено нове прочитання текстів Джойса в межах глобальних контекстів. Д-р Річард Браун є засновником та співредактором «Плакату Джеймса Джойса».

У своїй книжці «Джеймс Баллард: ландшафти завтрашнього дня» (Брил, 2016) у співредагуванні з Кр. Даффі та Ел. Стейнфорт він досліджує культурні ландшафти творів Дж. Балларда. Також він є співавтором книжок про Боба Ділана «Чи не так, містере Джонс? Боб Ділан з поетами та професорами» (Вінтадж, 2017) та «Політична творчість Боба Ділана» (Палгрейв, 2009). Докторові Брауну належить розділ «Література доби Холодної війни» у «Путівнику до Яна МакЕвана» (Кембридж, 2019).

Доцент Світлана Перепльотчикова