Семінар дослідниці з Ланкастерського університету Олени Россі

2 жовтня у читальній залі Інституту філології (32 ауд.) відбудеться тренінговий семінар “Розробка тестових завдань для оцінювання компетентності в англомовному читанні”, організований кафедрою методики викладання української та іноземних мов і літератур Інституту філології та Всеукраїнською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (UALTA).

Семінар проведе Олена Россі, дослідниця з Ланкастерського університету (Велика Британія), співавторка онлайн-курсів із мовного тестування (Classroom Massive Open Online Courses), авторка курсів із розробки тестових завдань, що організуються Британською Радою (Велика Британія), консультант та тренер з підготовки розробників тестових завдань для тесту Aptis (Британська Рада).