Відбулися збори трудового колективу та Вчена рада Інституту філології

24 вересня в Інституті філології відбулися збори трудового колективу. Основним питанням порядку денного було обрання завідувача кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії. Претендентом на заміщення вакантної посади завідувача кафедри був професор Іван Бондаренко. Іван Петрович на засіданні презентував свою програму розвитку кафедри на найближчі роки. Після виголошення промови слово взяли колеги Івана Бондаренка. Завідувач кафедри тюркології Ірина Покровська відзначила, що завдяки Івану Петровичу нині на сходознавстві в Інституті філології є чимало кандидатів та докторів наук, які захистилися під його керівництвом чи завдяки його рецензентству. Це сприяє якісній фаховій підготовці перекладачів-сходознавців, а також робить нашу спеціальність "сходознавство" конкурентоспроможною на освітньому ринку України. За сприяння Івана Бондаренка розвинулося активне міжнародне співробітництво Інституту філології та КНУ загалом з країнами Далекого Сходу та Південно-Східної Азії. Про це говорила завідувач кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості професор Людмила Грицик, яка стояла у витоках відділення сходознавства в Київському університеті. Заступник директора Ганна Черненко та завідувач кафедри методики викладання української та іноземних мов і літератур професор В’ячеслав Шовковий також позитивно оцінили роботу Івана Петровича на попередній каденції завідувача кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії і підтримали кандидатуру на заміщення вакантної посади. Слово виголосив також і директор Інституту філології професор Григорій Семенюк, який разом із заступником Людмилою Смовженко були на відкритій лекції Івана Петровича та на засіданні кафедри. Григорій Фокович відзначив, що Іван Бондаренко зумів згуртувати найбільшу за чисельністю кафедру в Інституті.

Насамкінець засідання трудового колективу одноголосним рішенням було затверджено завідувача кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу професора Івана Бондаренка.

Після засідання трудового колективу відбулася Вчена рада Інституту філології. Перед розглядом основних питань порядку денного Вченої ради від імені ректора директор Інституту філології Григорій Семенюк вручив похвальну грамоту професору Ніні Корбозеровій. Під час зібрання було розглянуто такі питання: 1) Про результати вступної кампанії 2019/2020 н.р. і завдання щодо організації та забезпечення набору вступників до Інституту філології на 2020/2021 н.р. (доц. С.М. Різник); 2) Обговорення плану роботи Вченої ради на 2019-2020 навчальний рік (заст. директора, д.філол.н. Г.А. Черненко); 3) Атестація аспірантів, докторантів та здобувачів Інституту філології (заст. директора, д.філол.н. Г.А. Черненко).