Конференція за участі польських колег

19 вересня 2019 р. в Інституті філології відбулася Міжнародна наукова конференція "Творчість Болеслава Лесьмяна: Європейські та українські контексти". Конференція згуртувала науковців із Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, Варшавського університету, Вроцлавського університету, Університету в Білостоці, Харківського національного університету ім. Василя Каразіна, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Херсонського державного університету, Національного університету "Львівська політехніка". Окрім цього були присутні студенти та викладачі кафедри полоністики Інституту філології, а також представники Польського інституту в Києві – Бартош Мусялович, співробітники Польської Академії Наук. Під час конференції була проведена дискусія щодо поезії Болеслава Лесьмяна у контексті світової та української літератури й культури, відображені зв'язки Болеслава Лесьмяна та Києва, висвітлена проблематика інтерпретації поезії Болеслава Лесьмяна, виокремлені специфіка і труднощі перекладу поезії Болеслава Лесьмяна, також відбулась презентація книги завідувача кафедри полоністики Ростислава Радишевського "Болеслав Лесьмян. Весняні сновидіння". Матеріали, виголошені під час засідання, будуть опубліковані у збірнику наукових статей "Київські полоністичні студії".

Фото Валерія Попова