Відбулося чергове засідання Постійної комісії Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань

12 вересня в Інституті філології відбулося чергове засідання Постійної комісії Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка з гуманітарних питань, головою якої є директор Інституту філології Григорій Семенюк.

Основним питанням, яке розглядалося на засіданні, було "Про виконання плану роботи за 2018/2019 н.р. та затвердження плану роботи на 2019/2020 н.р. (створення робочих груп, тимчасових комісій)". На засіданні комісії були представники таких структурних підрозділів Шевченкового університету, зокрема Григорій Семенюк, доктор філологічних наук, директор Інституту філології, голова комісії; Сергій Даниленко, доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин; Олена Добржанська, кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародної інформації, директор Центру комунікацій КНУ; Людмила Куровська, завідувач навчальної лабораторії кафедри біохімії ННЦ «Інститут біології»; Надія Максименко, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Ярослава Прихода, кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи і редагування Інституту журналістики; Сергій Різник, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та прикладної лінгвістики Інституту філології; Марія Рогожа, доктор філософських наук, професор кафедри етики, естетики та культурології, Мирослав Русин, кандидат філософських наук, професор, завідувач кафедри української філософії і культури філософського факультету; Світлана Черноус, кандидат юридичних наук, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету; Святослав Шевель, кандидат філологічних наук, асистент кафедри української мови та прикладної лінгвістики, секретар комісії.