Круглий стіл «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст»

Запрошуємо охочих узяти участь в обговоренні на круглому столі «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст». Подія відбудеться 23 жовтня 2019 року в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка
Робочі мови: українська, англійська, усі слов’янські.

Після заходу планується наукова публікація тексту доповіді у вигляді наукової статті в колективній монографії за темою круглого столу.

Пропоновані теми для виступів:
- літературні рефлексії війни;
- культурні аспекти війни;
- війна та конфлікти в масовій культурі;
- війна та релігія;
- війна та конфлікт цивілізацій;
- війна і проблема ідентичностей;
- інформаійні війни та їх гібридні форми.

Для участі в круглому столі надсилайте до 15 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу організаторів кафедри полоністики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (literatura0najnowsza@gmail.com) заявку учасника й анотацію (див. прикріплений файл).

Додані файли: