Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-теоретичній конференції «ІХ Довженківські читання: «ОЛЕКСАНДР ДОВЖЕНКО Й УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: ІСТОРІЯ, ТРАДИЦІЇ, СУЧАСНІСТЬ», що відбудеться 17–18 жовтня 2019 року на базі Глухівського НПУ ім. О. Довженка та Сосницького літературно-меморіального музею О. П. Довженка.

Для обговорення і дискусій виносяться такі питання:
 Основні тематичні напрями та концепти літературної творчості О. Довженка;
 Рецепція О. Довженка в сучасному літературознавстві;
 О. Довженко: історико-біографічний аспект;
 Творчість О. Довженка у контексті світової культури;
 Мемуарно-біографічна, кінематографічна і публіцистична спадщина О. Довженка;
 О. Довженко і Сіверщина;
 Актуальні питання української і зарубіжної літератур: літературознавчий, лінгвістичний, методичний аспекти.

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, магістранти, викладачі та студенти ЗВО різних рівнів, учителі, працівники науково-дослідних установ України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері філологічних та педагогічних наук.

Форми участі у конференції: очна, заочна.

У разі заочної участі програма конференції буде надіслана учасникам на поштову адресу, вказану в заявці за рахунок замовника.

Під час роботи конференції буде організовано презентацію наукових і навчально-методичних видань із філології. Про бажання взяти участь у презентації просимо авторів повідомити завчасно.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка «ІХ Довженківські читання».

Більше інформації у файлі нижче.