Х Конгрес Асоціації іспаністів України

20-21 вересня 2019 року відбудеться ювілейний Х Конгрес Асоціації іспаністів України, організований за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України. У рамках проведення Конгресу планується участь представників університетів-партнерів КНУ імені Тараса Шевченка, зокрема Кадіського та Гранадського університетів (Іспанія). У роботі конгресу візьмуть участь більше 50 дослідників-іспаністів з України та із зарубіжних країн, зокрема Іспанії, Польщі, Угорщини, Мексики, Німеччини та Сполучених Штатів. Початок роботи і відкриття відбудеться в Актовій залі Жовтого корпусу університету о 10.00 (бульвар Тараса Шевченка, 14). Привітати учасників і гостей прийдуть посли та представники посольств іспаномовних країн. З програмою роботи Конгресу можна ознайомитися на сторінці Асоціації іспаністів України.