Круглий стіл «Українська національна ідентичність: минуле, сучасне, майбутнє»

Національна асоціація україністів спільно з Міжнародною асоціацією україністів проводять 5 листопада 2019 р. круглий стіл «Українська національна ідентичність: минуле, сучасне, майбутнє». Круглий стіл відбудеться в м. Києві (вул. М. Грушевського, 4, зал засідань Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України,7-й поверх).

Заяву на участь у круглому столі можна подати в електронному вигляді на поштову адресу mau-nau@ukr.net за такою формою: – прізвище, ім’я та по батькові, – тема наукової доповіді, – місце роботи, вчене звання, посада, – Ваша електронна адреса та номер мобільного телефону.

Термін подання заяв на участь у круглому столі – 18 жовтня 2019 р. Планована тривалість доповідей – до 15 хв., виступів у дискусії – до 5 хв. Доповіді учасників у круглого столу буде опубліковано у вигляді збірника наукових праць.

 

Тематичний план круглого столу Українська національна ідентичність: минуле, сучасне, майбутнє 5 листопада 2019 р. (Київ, вул. М. Грушевського, 4) 1. Еволюція поняття «українська національна ідентичність». 2. Поняття «національна ідентичність» в науці і в повсякденній свідомості. 3. Мова як компонент національної ідентичності. 4. Національна ідентичність і релігія. 5. Етнологічні й культурологічні аспекти національної ідентичності. 6. Система освіти й формування національної ідентичності. 7. Національна ідентичність і законодавство України. 8. Роль ЗМІ у формуванні національної ідентичності.

Міжнародна Асоціація україністів
International association of Ukrainian studies
01001, м.Київ-1, вул. Грушевського, 4, кімн. 200
4 Hrushevsky Street, Kyiv, 01001, Ukraine
http://www.mau-nau.org.ua
e-mail: mau-nau@ukr.net