Студактив зібрався перед стартом

Передостанній день літа. Першокурсники налаштовуються на урочисту посвяту, вони в нетерпінні знайомства з Інститутом філології. А їхні майбутні студкуратори готуються зустріти їх гідно. 30 серпня вони відвідали тренінг студентського куратора. Успіхів побажав заступник директора Святослав Шевель, а план дій на 2 вересня окреслювали Дарина Стафійчук, Марина Мицюк і Анастасія Кікоть. Скільки справ належить зробити за перші тижні! Обрати старосту й профорга групи, організувати тімбілдинг, налагодити комунікацію через соцмережі, аби першачки могли якнайшвидше дізнаватися всі гарячі новини.

Понеділок для старших курсів буде звичайним, вони вже, мабуть, готують зошити для нових дисциплін. Але пар у першого курсу не буде, натомість студентські куратори зберуть їх після посвяти та проведуть екскурсію Жовтим корпусом. Дівчата-консультанти відповіли під час тренінгу на топ найпопулярніших запитань, які можуть поставити наші вступники. Успішного старту!

Нагадуємо в афіші нижче про графік проведення посвяти у першокурсники абітурієнтів 2019/2020 н. р.