Незалежними будемо завжди

Україна святкує 28 річницю Незалежності. Непроста наша історія, але внутрішньо ми завжди були й залишаємося волелюбними. У цьому – непереможність. Пам’ятаєте приказку «моя хата скраю», перебрехану свого часу. Йшлося геть не про байдужість. Це козацьке прислів’я «Моя хата скраю – першим ворога стрічаю». І як би не було складно, ми сильні саме небайдужістю, умінням вчасно об’єднатися заради спільної доброї справи.

24 серпня свято відзначали у багатьох локаціях Києва. Офіційні урочистості розпочалися на Майдані Незалежності. А зовсім поряд з Інститутом філології рушав Марш захисників України, зорганізований волонтерами, громадськими організаціями та військовими. На акцію зареєструвалися до 10 тисяч учасників, але зрештою центр Києва був заповнений значно більшою кількістю натхненних людей. У колонах ішли члени сімей загиблих у війні на Сході України, потім – військові-представники різних областей, різних батальйонів. Разом із близькими та друзями вони усміхалися глядачам, які обабіч вигукували слова подяки. Шлях проліг від бульвару Тараса Шевченка через Бесарабську площу, Хрещатик і Майдан Незалежності аж до Алеї Героїв Небесної Сотні. Наші студенти, випускники, викладачі та співробітники також долучилися до Маршу. Нехай хороший настрій від свята збережеться й на початок навчального року.

З Днем незалежності України, філологи!