Міжнародна наукова конференція "Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)"

Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Міжнародну наукову конференцію «Історична пам’ять і сучасність: дискурсивні проекції (до 100-річчя Акту злуки)», яка відбудеться 3 грудня 2019 р. У межах конференції планується дослідити діалог між культурними регіонами України, які в різний час перебували під впливом різних геополітичних суб’єктів. Цей діалог відображено в літературі, мові, історичних, наукових, літературно-критичних джерелах, епістолярній спадщині видатних діячів держави, масмедійному дискурсі. Важливим є завдання розкрити сучасні виміри цього діалогу, а також звернути увагу на світовий досвід подолання й осмислення подібних викликів, які поставали перед багатьма націями впродовж їхнього існування, та роль слова в цьому процесі.

У прикріпленому файлі можна ознайомитися з програмою конференції.