Підсумкове засідання Вченої ради Інституту філології

У вівторок, 25 червня, завідувачі та представники кафедр Інституту зібралися в актовій залі, аби на чолі з директором Григорієм Семенюком та його заступниками обговорити питання на часі. Не оминули хвилини суму – хвилини мовчання світлій пам’яті Ярослави Шекери, доцента кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії, якої не стало 17 червня.

Людмила Смовженко звітувала про виробничі практики студентів (перекладацькі, соціально-комунікативні, комунікативні тощо). Методична база їх цього семестру покращилася. 13 практик апробувалися вперше. Усього було 39 практик, які допомогли 840 студентам покращити навички та розкрити себе.

Далі голови екзаменаційних комісій презентували свій звіт про підсумкові іспити та захисти дипломних робіт бакалаврів і магістрів 2019 року. Вони будуть раді співпраці з Університетом і наступного року, адже вражені рівнем підготовки студентів та організованості викладачів.

Почули про підсумки літньої сесії. Більшість майбутніх філологів пройшли цей етап. Щодо всіх питань: адміністрація працює індивідуально з кожним студентом задля досягнення найкращого результату. Також від Надії Янкової прозвучав звіт про стажування викладачів Інституту філології. Цьогоріч 25 осіб мали такий досвід. Заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко надала звіт про стан готовності до захисту випускників аспірантури 2019 року та про рекомендації до аспірантури цього ж року.

Приємні моменти – нагородження. Доцента кафедри зарубіжної літератури Наталію Любарець відзначили подякою від Київської малої академії наук учнівської молоді. На завершення Людмила Олійник, начальник навчально-організаційного відділу із забезпечення навчального процесу, подала рекомендації на іменні стипендії для студентів Інституту філології. На премії Кабміну, імені Стешенка, імені Сергія Єфремова та соціальну стипендію Верховної ради України рекомендовані Паула Щербатюк, Юлія Лавренчук, Наталія Лисенко, Анастасія Петрович.

Інститут філології продовжує роботу. Попереду – лише покращення, адже через літо, після вступної кампанії, до нас прийдуть безліч першокурсників. Будуть нові завдання й виклики та нові колективні й мудрі рішення.

Фото Валерія Попова