Світла пам'ять Ярославі Шекері

Колектив Інституту філології з глибоким сумом сповіщає про непоправну втрату – передчасну смерть доцента кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії, кандидата філологічних наук, відомої дослідниці і перекладачки китайської поезії, талановитої поетеси, члена Національної спілки письменників України, мисткині, чудової жінки, турботливої матері і справжньої патріотки нашої Батьківщини

ЯРОСЛАВИ ВАСИЛІВНИ ШЕКЕРИ

У цей скорботний день щиро розділяємо невимовний сум і тугу її близьких та рідних. Добрий і теплий спомин про Ярославу Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив, поважав, кого вона навчала... Низько схиляємо голови і молимося за упокій її світлої душі. Відспівування відбудеться 19 червня об 11-30 у церкві Миколи Притиски (вул. Хорива, 5а), церемонія прощання – цього ж дня о 13-00 у траурній залі Київського крематорію (вул. Байкова, 16).