Відбулася зустріч із абітурієнтами Інституту філології

Попри червневу спеку, Інститут філології не припиняє роботу: 14 червня відбувся день відкритих дверей, де кожен вступник міг отримати вичерпну інформацію від директора Інституту Григорія Семенюка, відповідального секретаря відбіркової комісії ІФ Сергія Різника, представників випускових кафедр і заступників директора Святослава Шевеля, Людмили Смовженко і Сергія Скрильника.

Гості почули про історію підрозділу, сучасну міжнародну співпрацю (понад 60 угод із країнами, мови яких вивчаються в ІФ, дають можливість стажування), подвійне дипломування, досягнення (зокрема позицію в топ-200 у рейтингу якості вищої освіти The QS World University Rankings «Сучасні мови»). Ми маємо унікальні спеціальності, такі як білоруська, індонезійська, гагаузька, кримськотатарська, в’єтнамська філологія. Разом із тим прохідні бали на бакалаврат і магістратуру до Інституту філології були одними з найвищих у країні. Нині на престижних посадах передусім очікують володіння державною та однією іноземною мовою. Наш Інститут дає майбутнє в найрізноманітніших сферах. Тож питань чи сумнівів «Куди я піду на роботу?», «Чи влаштуюся я з дипломом філолога?» не виникає. Запевнив у цьому випускник Інституту філології Олександр Шаповал –державний експерт експертної групи координації виконання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС Кабінету міністрів.

Детальніше про вступну кампанію цього року – у Правилах прийому до Університету: http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61 та на сайті Інституту філології: https://philology.knu.ua/vstup-do-if/

Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко