Інститут філології на КНУЕКСПО 2019

1 червня відбувся загальноуніверситетський день відчинених дверей. У перший день літа усі підрозділі Шевченкового університету у Головному корпусі презентували себе для школярів 7-11 класів. У рамках заходу відбувалися презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів, представників факультетів та інститутів, діяли виставкові і профорієнтаційні платформи, проводилися екскурсії до університетських музеїв. Окрім цього для вступників було організовано захопливі конкурси, цікаві тематичні воркшопи, декілька фотозон. Університетська локація Головного корпусу згуртувала на освітньому фестивалі представників усіх навчальних підрозділів КНУ, співробітників Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студентів і їхніх викладачів. І все це – задля того, аби допомогти майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.

Інститут філології у цей день підготував для абітурієнтів цікаву та пізнавальну програму, у межах якої були філологічні вікторини, фотозона "Я - студент ІФ", екскурсія по Інституту філології із відвідуванням ретроадиторії, Мистецької зали, аудиторій синхронного перекладу, мовних центрів, майстер-класи із турецької та перської каліграфії, розпис хною. Представники випускових кафедр Інституту проводили консультації, розповідали про мовні стажування, особливості навчання.

Наступна зустріч із абітурієнтами, які мріють вивчати мови і закінчити філологічний осередок Шевченкового університету, відбудеться 14 червня в Інституті філології о 13.00.