Травневе засідання Вченої ради в Інституті філології

28 травня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. Перед початком роботи директор Інституту філології Григорій Семенюк зачитав наказ ректора про відзначення кращих співробітників Інституту філології, а також привітав ювілярів цього місяця, вручивши їм грамоти від імені ректора Університету Леоніда Губерського. На порядку денному травневого засідання було розглянуто 4 основних питання. Про перспективи розвитку студентського самоврядування в Інституті філології доповіла голова СПІФ Марина Мицюк. У своєму слові Марина окреслила напрямки діяльності студентського самоврядування та розповіла про такі проекти, як "Консультант абітурієнта", "Студкуратор", "Book crossing" та інші. Про підготовку вступної кампанії 2019 року розповів відповідальний секретар відбіркової комісії Інституту філології Сергій Різник. Сергій Михайлович закцентував увагу на етапах вступної кампанії, проаналізував оприлюднену інформацію щодо вступу на сайтах та у соцмережах. А також закликав кафедри активно долучатися до агітаційної діяльності на профорієнтаційних заходах. Про наукові періодичні видання в Інституті філології доповіла заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко. Окрім цього було розглянуто питання висунення кандидатів на визнання кращих викладачів року. У рамках травневого засідання також було розглянуто конкурсні та контрактні справи.