Португальське мовне море

Минулого тижня у понеділок в актовій залі нашого Інституту відбулося урочисте відкриття ІІ тижня португальської мови під поетичною назвою «Португальське мовне море». Відкрила цей захід Надзвичайний і повноважний Посол Португальської Республіки в Україні Марія Кріштіна Серпа ди Алмейда, яка розповіла про сучасну португальську літературу. Продовжила свято радник Посольства Федеративної Республіки Бразилія Елда Марія Гаспар Алварез. Від пані радника гості довідалися про поширення португальської мови у світі в історичному аспекті з XV ст. до наших днів. Також із доповіддю про португальське мовне море виступив доктор Жозе Віейра. У виконанні першокурсників, студентів Інституту філології, лунали вірші. Прозвучала і прем’єра пісні Надєжди Козленко, викладача Київського національного лінгвістичного університету та співробітника Посольства Португалії.

Про кулінарію цієї дивовижної країни охочі могли дізнатися наступного дня в КНЛУ, а в четвер у Посольстві Бразилії нагородили грамотами і призами переможців конкурсу перекладу поезії та прози з португальської мови, а ще – конкурсу есе португальською.

Цього четверга, 23 травня, о 12:00 у 204 ауд. Червоного корпусу чекаємо на не менш цікаву програму, адже Дні португальської мови урочисто закриватимуть організатори.

Кафедра теорії і практики перекладу з романських мов імені М.Зерова.
Фото Валерія Попова.