Візит чеських науковців Остравського університету

Минулого тижня в Інституті філології відбулася зустріч із чеськими науковцями Остравського університету. Слов’янські вчені приїхали на запрошення кафедри української мови і прикладної лінгвістики. Упродовж двох днів асистенти кафедри чеської мови Остравського університету Тереза Клеменцова, Христина Ковачова, Яна Давидова презентували свої дослідження з ономастики. Теми їх виступів: «New approaches in the research of toponymy (linguistic landscape, new regionalism, thematization)», «Semantics of proper names – collocations, thematization, etymologization», «Construct staré češtiny aneb staré čeština jako fikční jazyk». Окрім цього науковці з Чехії зустрілися із викладачами кафедри слов’янської філології Інституту філології.