Поетичні листівки на Благодійному ярмарку ІМВ

13 травня в холі Інституту міжнародних відносин відбувся благодійний книжковий ярмарок. Представницею від Інституту філології була Світлана Вертола, студентка 4 курсу спеціальності «літературна творчість».

Для Світлани ініціатива «Твоя поетична листівка» ― уже, вочевидь, частинка життя (і бакалаврська робота). Кілька тематичних серій, безліч презентацій (в Університеті та поза ним), наліпки, окремий буклет обраних поезій у перекладі шведською… Скоро зустрічатимемо нову сходинку розвитку: вірші, на які поети надихнулися художніми роботами. Проект згуртував багатьох творчих молодих людей з усіх куточків України.
А от благодійність – частинка життя Галини Тюфанової, студентки 4 курсу ІМВ (міжнародне право). Галя очолює благодійну студентську організацію у своєму корпусі та шукала, як прикрасити й урізноманітнити книжкову тематику ярмарку.

Тож на продаж виставили не лише художню й спеціалізовану літературу, а й смаколики, еко-сумки та фірмові стікери. Збагатившись корисною річчю, покупці допомогли Прилуцькому обласному будинку дитини «Надія» та аспірантці ІМВ Анастасії Прядко, яка бореться із хворобою.
Усі лиха можна подолати, коли ми згуртовуємося для доброї справи. Раді співпраці з ІМВ!

Юлія Кузьменко