14 днів у Китаї

5-20 липня 2019 року

Інтенсивний курс вивчення китайської мови в літній школі, заняття з тайцзіцюань, проживання в гуртожитку Цзіліньського університету з усіма зручностями, 3-разове харчування, цікаві екскурсії в Пекіні.

Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до участі талановитих студентів, знавців китайської мови та літератури на літні курси китайської мови при Цзіліньському університеті (Китай, провінція Цзілінь, м. Чанчунь), який є давнім університетом-партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Умови участі:

Подати заявку і завчасно зареєструватися
Вартість: 1000USD – авіапереліт Київ-Пекін-Чанчунь-Пекін-Київ (оплата в червні, після затвердження списку учасників програми).
Дедлайн – 24 травня

За додатковою інформацією просимо звертатися:
за адресою: Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка (бул. Тараса Шевченка 14, каб. 29), kongzi.knu@ukr.net або за
тел: +38 044 239 3146.