Лекція викладача Кувейтського університету

Сьогодні, 2 травня, Інститут філології відвідала делегація Кувейтського університету у складі студентів факультету соціальних наук та викладача політології зазначеного факультету, директора Центру досліджень країн Європи та Затоки Кувейтського університету д-ра Гелі Аль-Мекімі. Г. Аль-Мекімі відвідала Єгипетський центр арабської мови та культури, де прочитала лекцію «Кувейтська жінка: її досягнення та амбіції» для студентів та викладачів-арабістів Інституту філології. Шановна гостя розповіла про віхи історичного розвитку та державно-політичний устрій Держави Кувейт, місце і роль кувейтської жінки у суспільно-політичному та громадському житті країни та відповіла на численні запитання студентів та викладачів. Після лекції студенти-арабісти Інституту філології мали чудову нагоду поспілкуватися арабською мовою зі своїми однолітками з Кувейтського університету.

Текст: Олена Хоміцька, директор Єгипетського центру арабської мови та літератури.
Фото Юлії Кузьменко.