Вітаємо нову Міс Інституту філології!

Уже завтра ми підемо на невеличкі канікули, а перед тим не завадить надихнутися історіями вісьмох красунь, талановитих і розумних. Вони 25 квітня заполонили увагу актової зали Червоного. Дарували часточку себе на сцені, а ведучі Юрій Попович та Ірина Кревська підтримували їх компліментами та добрими жартами. Ведучі достойно прийняли естафету від Сергія Степаниська, який вів «Міс ІФ» з року в рік, а нині сидів у залі в новій ролі – глядача. Сам конкурс організовували Профбюро ІФ на чолі з Яною Овчинніковою. Яна переконує: «Краса і любов врятують цей світ!» Вірить у дівчат, які стали подругами за час підготувань і репетицій. Кожна з них уже найкраща! Організатор побажала отримати задоволення від всього, що дав учасницям конкурс.

У конкурсанток традиційно було декілька завдань. Вихід – танець в образах стюардес під трек «Candy Man», виступ, де дівчата демонструють свій талант (звісно, адже до нашого екіпажу абикого не обирають!). Далі ж було дефіле у вечірніх сукнях: кожна дівчина мріє відчути себе принцесою бодай на вечір. Проте інтелект не менш важливий, ніж мейк-ап, тож дівчата відповідали на запитання від журі. Проректор Університету з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров нагадав про нагальне, спитавши, який важливий закон прийняли сьогодні у Верховній Раді? Принагідно привітаємо одне одного, філологи, бо цього четверга ухвалено закон №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Ще одна член журі, відома психолог Наталя Холоденко попросила лаконічно окреслити, ким учасниці конкурсу бачать себе в майбутньому зі своєю професією. Заступник директора Інституту філології Людмила Смовженко підтримала короткі запитання й спитала про улюблену страву (чом би й ні?). Журналістка Анастасія Кошман не готувала спеціальних запитань, спонтанно спала на думку теорема Піфагора. Правильна відповідь зірвала овації: філологи таки дружать із геометрією, тож будьмо без стереотипів. Журі підхопило питання на знання певних фактів. Дівчат питали й про рік скасування кріпацтва (як у Наддніпрянській Україні, так і в Західній), і про життєписи Тараса Шевченка й Івана Франка, ба навіть теорію Фрейда згадали. Заключним питання було від Галини Бойко, Міс ІФ-2018 та Королеви Університету-2018. Дівчина розуміє тих, хто на сцені, як ніхто інший. Вона порадила кожній слухати тільки себе, вірити у свій вибір. Вона спитала так: «Яке б ви самі поставили запитання учасницям?»

Талантів у філологів не відняти. Бальні танці, вокал, гра на фортепіано, декламування уривків із класики літератури, корисні стислі лекції, навіть створення пейзажу просто на очах у глядачів. Коли ж учасницям наставав час перепочити перед наступним туром, із глядачами спілкувалися співачки Каріна Патриновська із композицією «I have nothing», Анна Микшун із піснею «Rolling in the deep» та переможниця інтернет-Євробачення, наша випускниця RIYA, яка виконала роботи «Полюси» та «Не схожі». Після основної частини змагань кожен із членів журі поділився загальним враженням від учасниць «Міс ІФ». Судді одноголосні: конкурс краси сьогодні – більше, ніж просто зовнішність. Усі вісім красунь свідомі того. Нехай же вони перетворюють свої мрії на цілі та втілюють їх. А поки можемо привітати конкурсанток із новими титулами:

Міс Чарівність – Єлизавета Мелашенко, 2 курс, теорія та методика викладання української мови та літератури, англійської мови в основній школі.
Міс Вишуканість – Юлія Солодовник, 2 курс, шведська філологія.
Міс Талант – Ірина Майстренко, 1 курс, російська мова і література та англійська мова.
Міс Оригінальність – Маріанна Ковбасюк, 2 курс, англійська філологія та переклад.
Міс Грація – Тетяна Желіба, 1 курс, французька філологія.
Друга віце-міс – Оксана Остапенко, 2 курс, теорія та методика викладання української мови та літератури, англійської мови в основній школі.
Перша віце-міс – Наталія Циганкова, 3 курс, арабська філологія.

І нарешті, міс Інституту філології за рішенням журі – Олександра Діхтяренко, 3 курс, переклад з італійської та англійської мов. Олександра була дуже розчулена, щиро дякувала всій команді організаторів, своїм друзям та нареченому, який прийшов підтримати кохану. Ось так завершився весняний вечір в ІФ. Вітаємо кожну з учасниць!

Текст: Юлія Кузьменко. Фото: Валерій Попов, Юлія Кузьменко.

Відеозапис конкурсу Валерія Попова: https://www.youtube.com/watch?v=4u7jiHY1tI0