Міжнародний форум "Креативні індустрії. Українська модель"

15-16 травня у НЦТМ імені Леся Курбаса з 12.00 до 18.00 (вул. Володимирська 23-В) відбудеться Міжнародний форум «Креативні індустрії. Українська модель». У роботі Форуму візьмуть участь провідні спеціалісти Національної академії наук, зокрема Інститутів стратегічних досліджень, економіки та прогнозування , політичних та етнонаціональних досліджень , досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки , соціальної и політичної психології та ін., а також представники Культурного Фонду України, громадянського суспільства, молоді підприємці, маркетологи, студенти Міжнародного університету фінансів, КНУ імені Тараса Шевченка. Також у роботі Форуму візьмуть участь менеджери зі США, запрошені спікери з Грузії, Литви, Азербайджану.

Тематика доповідей та круглих столів Форуму:

o Менеджмент культурних та креативних індустрій у світі та в Україні.

o Комунікації між державним, приватним та громадянським секторами.

o Альтернативне фінансування культурних індустрій.

o Законодавство у сфері культурних та креативних індустрій.

o Стратегії розвитку інфраструктури креативних індустрій в Україні (за досвідом Євросоюзу, США).

Запрошуємо до участі. Буде цікаво.

linakovalenko17@gmail.com