ХІХ Міжнародні славістичні читання пам’яті академіка Леоніда Булаховського

Щороку у квітні в Інституті філології відбуваються Міжнародні славістичні читання, присвячені пам’яті академіка Леоніда Булаховського. 14 квітня філологічна спільнота відзначала 131 річницю від дня народження вченого. Леонід Арсенійович - видатний мовознавець-славіст із Харкова. Універсальний філолог, він цікавився проблемами теоретичного мовознавства, славістики та україністики, походження української мови, порівняльно-історичної акцентології й історії мовознавства.

Цієї п’ятниці, 19 квітня, мистецька зала ІФ приймала науковців України на ХІХ читання. Учасників вітали заступники директора Інституту філології Ганна Черненко, Надія Янкова та Людмила Смовженко, а також завідувач кафедри слов’янської філології професор Ольга Паламарчук. Після пленарного засідання представники наукових центрів України та дослідники з-за кордону обговорювали широкі кола питань славістики на секціях.

Фото Валерія Попова