Вітаємо переможців ІІ Всеукраїнського туру студентської олімпіади з перекладу (англійська, німецька, французька)

17 квітня в актовій залі Інституту філології урочисто завершили олімпіаду зі спеціальності "Переклад", у якій брали участь студенти з університетів усієї України (81 учасник з 31 закладу).Вітала заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко, а також члени журі, зокрема завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ІФ Олена Славова, завідувач кафедри германської філології та перекладу Марія Іваницька. Переможцям із французької мови призи вручав аташе посольства Франції Фабріс Пето. Отже, призові місця:

Німецька мова
1 місце – Носко Владислава Дмитрівна
Центральноукраїнський державний педагогіний університет імені Володимира Винниченка
2 місце- Лимборська Юлія Миколаївна
3 місце – Марчук Ольга Сергіївна
Львівський національний університет імені Івана Франка
3 місце - Гергелійник Оксана Олександрівна
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Французька мова
1 місце - Власенко Анна Юріївна
2 місце - Багацька Богдана Русланівна
3 місце - Галичина Вероніка Сергіївна
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

1 місце - Мільчевська Ангеліна Юріївна
2 місце - Федорів Лілія Іванівна
Національний авіаційний університет
3 місце - Колпакчі Аліна Сергіївна
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Усі учасники олімпіади, без сумніву, обмінялися досвідом та чомусь навчилися. Зав'язалися нові знайомства. Наступного року чекаємо на нові перемоги!

Фото Валерія Попова та Олени Підгрушної