Київські школярі у нашому музеї Олеся Гончара

16 квітня до Музею-кімнати Олеся Гончара завітали особливі гості – восьмикласники cпеціалізованої школи № 76 імені Олеся Гончара.

Наші юні відвідувачі зразково себе поводили й уважно слухали екскурсовода. Класний керівник Олена Степанівна організувала відвідини музею, аби учні не лише закріпили те, що вже знають, але й дізналися щось нове. Принагідно школярі ознайомилися з корпусом Інституту філології, оглянули один з кабінетів синхронного перекладу, побували в їдальні.

Наразі це вже втретє нас навідали учні школи, яка носить ім’я відомого письменника. Зокрема, і 12 квітня - в День відчинених дверей - до нас заглянули учні 10 х класів. Дякуємо за цікавість до нашого музею й чекаємо наступні класи – випускників (і цілком можливо – наших абітурієнтів).

Мар’яна Кошарська, завідувач музею Олеся Гончара

Фото: Валерій Попов