Літературна бесіда в колі студентів і науковців ІФ

12 квітня в Інституті філології відбулася заключна частина заходів під назвою "Дні Швеції в Україні". Цей день був присвячений шведській літературі. Викладачка кафедри зарубіжної літератури Наталя Любарець та магістрантка Анастасія Єрмашова познайомили гостей з творчістю нобелівських лауреатів зі Швеції. Після цього викладачка кафедри германської філології та перекладу Оксана Дутка прочитала лекцію про шведську дитячу літературу. Завершився захід презентацією перекладацького проекту студентки Інституту філології Ірини Іванової, покликаного познайомити шведських читачів із сучасною українською поезією. Ірину підтримували студенти спеціальності "літературна творчість", адже проект народився як продовження ініціативи "Твоя поетична листівка" Світлани Вертоли.

Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко