Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з перської мови

11 квітня в Мистецькій залі Інституту філології відбулося нагородження призерів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностіі "Переклад" (перська мова). Ними стали:

І місце - Сопільняк Світлана Володимирівна, студентка ІІ курсу магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка (93,92 бали);

ІІ місце - Андрєєщев Олег Станіславович, студент 5 курсу Національної академії Служби безпеки України (89,5 бали);

ІІІ місце - Даліда Альона Валеріївна, студентка І курсу магістратури Київського національного лінгвістичного університету (84,07).

Цим студентам, а також учасникам, які посіли наступні три місця, підготували подяки від Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні. Вручав аташе з питань культури Посольства пан Хаді Заргарі. Він радий, що перська мова шанується й добре знана в Україні. Завідувач кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу Олена Мазепова подякувала учасникам олімпіади, організаторам і членам журі. Олена Вікторівна сподівається, що наступного року і охочих взяти участь в олімпіаді, і переможців буде ще більше! У закритті олімпіади з перської взяла участь заступник директора ІФ Катерина Білик, вона також радо вітала призерів.

Фото Юлії Кузьменко