Літтворці - лауреати престижної міжнародної премії

Цьогоріч лауреатами Міжнародної літературної українсько–німецької премії імені Олеся Гончара стало аж двоє студентів Інституту філології спеціальності «Літературна творчість»: 3–го курсу Леля Покотиполе (Ольга Крамарь) з міста Дніпра в номінації «Поезія» за збірку поезій «Повстанське радіо» та 4–го курсу Дмитро Зозуля з міста Костянтинівка Донецької області в номінації «Мала проза» за збірку оповідань «Етюди потворного».

Так чудово, що завдяки появі та відкриттю Музею–форуму Олеся Гончара в Інституті філології учасників Міжнародної премії стало значно більше й вдвічі приємно, що юні письменники – наші студенти.

Дякуємо за ваш талант й сподіваємося, що наступного року результат буде ще кращим! Успіхів!

Мар'яна Кошарська. Фото Сергія Цибенка.