Закриття міжнародної перекладацької конференції

У четвер, 28 березня, продовжувалася робота Першої міжнародної конференції «Переклад і мова: компаративні студії». Вагомим є обмін досвідом між українськими й зарубіжними мовознавцями, і перша така перекладацька конференція на теренах України, як сподіваються організатори, стане доброю традицією. Інститут філології прийняв за два дні гостей із Німеччини, Франції ОАЕ та інших країн. Представники кафедр-учасників конференції щиро дякували за можливість співпраці з колегами з-за кордону ініціатору – доценту кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Людмилі Славовій. Закривали конференцію на чолі з завідувачем кафедри теорії та практики перекладу романських мов ім. М.Зерова Іриною Смущинською.

Фото Юлії Кузьменко