Дні Франкофонії

У рамках проведення року (2018/2019) французької мови в Україні 27 березня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася церемонія закриття Днів Франкофонії 2019 в Україні з урочистим врученням призів лауреатам конкурсу відеороликів «Французька мова, для чого вона потрібна?».

У заході взяли участь Посол з особливих доручень МЗС України Юрій Пивоваров та Надзвичайні і Повноважні посли іноземних держав: Посол Франції Ізабель Дюмон, Посол Бельгії Алекс Ленартс, Посол Швейцарії Гійом Шойрер, Посол Лівану Алі Дахер, Посол Хорватії Аніца Джамич, Посол Молдови Руслан Болбочан, Посол Марокко Фауз Ель Ашабі, Посол Естонії Герт Антсу, а також інші представники дипкорпусу іноземних держав у Києві.

Нагадаємо, що Дні Франкофонії в Шевченковому університеті тривали цьогоріч з 20 по 27 березня. Студенти кафедр романської філології, теорії та практики перекладу романських мов імені М.Зерова, кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу, а також студенти Київського національного лінгвістичного університету взяли участь в щорічному Марафоні Франкофонії. Окрім цього студенти Інституту філології побували на «зустрічі дипломатії і франкофонії», яка відбулася в Інституті міжнародних відносин нашого Університету. Усіх учасників об'єднала любов до французької мови. Тож весна в Шевченковому університеті розпочалася не тільки із Шевченківськими днями, а й по-французьки.