На канікулах - до Інституту філології

26 квітня за сприяння освітньої компанії "IBS Education", що організовує профорієнтаційні табори, до Інституту філології та до КНУ загалом завітали школярі 9-11 класів із різних міст України. Організатори профорієнтаційних таборів упродовж канікул разом із учнями відвідують заклади вищої освіти задля того, аби діти зробили свідомий вибір майбутньої професії ще зі школи.

На цих весняних канікулах для підлітків співробітники Інституту філології організували двогодинну екскурсію у "світ філології". Школярі побували на кафедрах, поспілкувалися із викладачами, пройшлися коридорами, заглянули в ретроаудиторію, Мистецьку залу, музей-кімнату Олеся Гончара, тобто відчули себе студентом-філологом. Окрім цього абітурієнтам в актовій залі презентували Інститут філології у цілому, розказали про унікальні освітні програми із філології та перекладу, середньої освіти та культурології із поглибленим вивченням іноземної. Заступники директора, завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм розповіли про міжнародне співробітництво, зокрема про мовну практику в країнах, мови які вивчаються в Інституті, про особливості вступної кампанії, про працевлаштування.