"Що сказане не ясно, те сказане не французькою" (А. Рівароль)

У рамках проведення року французької мови в Україні (2018-2019) та святкування Міжнародного дня франкофонії Французький центр спільно з Посольством Франції в Україні провів 20 березня в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марафон Франкофонії.

Мета – популяризація французької мови та культури. Цьогоріч марафон проводився одночасно у 12 містах України, учасники з різних місць нашої країни спілкувалися за допомогою відеозв’язку. У заході взяли участь представники Посольства Франції в Україні, викладачі Інституту філології та понад 40 студентів різних курсів кафедр романської мови, теорії та практики перекладу романських мов, кафедри мов і літератур Близького та Середнього Сходу, а також студенти Київського національного лінгвістичного університету.

Усіх їх об'єднала любов до французької мови. Марафон пройшов у дружній атмосфері. Учасники мали змогу продемонструвати свою креативність презентувавши малюнки, міні твори, театральні мізансцени. Проводилися тематичні конкурси та вікторини. На завершення всі учасники співали відомі французькі пісні в караоке. Чекаємо на наступний Марафон! Вчіть французьку мову і приєднуйтесь!