Святкування Шевченківських днів на економічному факультеті

14 березня на економічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч студентів із праправнучкою поета по сестрі Катерині, президентом Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Шевченка Людмилою Красицькою, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, професором нашого Інституту Юрієм Ковалівим та директором Всеукраїнського науково-навчального центру шевченкознавства, віце-президентом Асоціації українських письменників Людмилою Дядченко. Модерував зустріч викладач кафедри історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості Михайло Конончук.

Під час заходу гості розповіли студентам цікаві маловідомі для загалу біографічні факти із життя поета, акцентували на важливості Шевченка в сучасному державному вимірі, а також на значенні молодої інтелігенції в прочитанні творів митця та його актуальності.

Тим часом студенти економічного факультету підготували невеличку концертну програму: декламували улюблені вірші Тараса Шевченка, а також виконали пісні на слова поета під гітару.

Людмила Дядченко

Фото Валерія Попова