Не лише роботодавець обирає вас, а й ви обираєте роботодавця!

В Інституті філології пропонували вакансії та вчили правильно подавати власні знання. 14 березня відбувся День кар’єри, організації якого посприяли заступник директора Інституту філології Катерина Білик та керівник сектору працевлаштування Науково-методичного центру організації навчального процесу Інна Степанець.

Ініціатори заходу запросили чимало фірм, де потрібні знання іноземних мов, комунікабельність, бажання працювати й вчитися новому. Усе це про наших студентів, чи не так? Отож юні філологи могли познайомитися з цікавими людьми. А можливо, й знайти роботу своєї мрії!

Були представлені українські та міжнародні компанії, центри мов, телеканали, ІТ-компанії, бізнес-фірми. На студентів очікувало розмаїття робочих місць, а також стажувань, із гнучким графіком роботи та перспективою подальшого працевлаштування. Нині шукають контент-менеджерів, редакторів, перекладачів (усних і письмових), журналістів, маркетологів, креативних менеджерів, бізнес- та Digital аналітиків… Ви можете спробувати себе в багатьох сферах, що не обов’язково пов’язані суто з філологією: логістика, фінанси, кібербезпека, різні виробничі сфери.

Програма Global Career Day запрошувала не лише на виставку роботодавців у холі Інституту, а й на квест, де охочі могли спробувати себе в певній галузі, отримати лайфхаки з фаху. А ще відбулися презентації програм стажувань, зокрема захід «Філологи в ІТ», де виступили міжнародні організації. Ламаймо стереотипи, що філологам не місце в ІТ-сфері. Там на вас очікує дружній колектив, щоденна практика іноземної, можливість вибору, чим саме займатися. Чіткеййфф кар’єрне зростання: за який час та до якої посади може дорости людина. Вам нададуть базове та додаткове спеціалізоване навчання просто на місці роботи. І ви зможете відчути себе частинкою закордонної фірми. Співпрацюватимете з Данією, Великобританією, Голландією, Німеччиною тощо.

Важливо, що не лише ви мусите влаштувати роботодавця за всіма вимогами, а й він вас. Важлива довіра керівника та ваше право ініціативи. Маєте право й на помилку, якщо її визнати та зробити висновки. До того ж фірми – за офіційне працевлаштування.

Також студенти дізналися про види співбесіди (телефонні, brainteaser-інтерв’ю тощо). Їм радили, як правильно написати анкету та резюме. Чому ж фірми з багаторічним успішним досвідом та міжнародним визнанням шукають співробітників у стінах Інституту філології? Бо студенти – це люди, які створюють щось нове, водночас молодь – цільова аудиторія для організацій. Студентство нині в топі! Знаходьте роботу до душі.

Фото Валерія Попова та Юлії Кузьменко