ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ - В ОДНОМУ З НАЙПРЕСТИЖНІШИХ СВІТОВИХ РЕЙТИНГІВ

Цьогоріч у дев’ятому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Ranking by subject) Університет представлено у 4 із 48 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу.

В освітній галузі «Сучасні мови» – Університет, зокрема Інститут філології посів 151-200 місце, таким чином покращивши свою минулорічну позицію. Це найвищий показник, який коли-небудь виборював КНУ й українські ЗВО загалом. У галузі «Фізика і Астрономія» наш Університет зайняв 401-450; у галузі «Природничі науки» – 451-500 й у галузі «Хімія» – 451- 500.

Кожен предметний рейтинг складається на основі чотирьох параметрів. Перші два з них – це глобальні опитування вчених і роботодавців, які використовуються для оцінки міжнародної репутації установ за кожним із предметів. Інші два показники – це оцінка наукового впливу, заснована на кількості наукових цитувань на одну працю і Н-індекс (Індекс Гірша) у відповідній предметній галузі.