Стажування у Туреччині

28 лютого в Інституту філології викладачами і студентами кафедри тюркології було проведено презентацію щодо можливостей стажування в Туреччині. На захід також завітали учні 10-х класів Київської гімназії східних мов №1 зі своїм вчителем турецької мови Наталією Джигора і навіть гості з Білої Церкви (Київська область).

Завідувач кафедри тюркології Ірина Покровська ознайомила студентів, які вивчають турецьку мову, та майбутніх абітурієнтів із перспективами вивчення турецької мови, її особливостями, можливостями працевлаштування, наголосивши на великому попиті на перекладачів із турецької мови в Україні у період динамічної співпраці між нашими країнами.

Асистент кафедри тюркології Ольга Пишньоха надала гостям заходу вичерпні дані щодо великої кількості турецьких університетів, із якими зусиллями кафедри тюркології, було підписано двосторонні договори і меморандуми про співробітництво, міжвідомчі договори про стажування викладачів та студентів у рамках програм міжнародних обмінів «Еразмус» та «Мевляна», «Зимова та літня мовні школи» та ін.

Студенти кафедри тюркології, які повернулися зі стажування, підготували яскраві презентації і натхненно поділилися отриманим досвідом.

Після офіційної частини гості заходу відвідали Зоологічний музей КНУ імені Тараса Шевченка, де познайомилися з унікальними експозиційними колекціями, що налічують понад 5500 видів тварин, які мешкають у різних куточках земної кулі.