Лютнева Вчена рада

26 лютого відбулася Вчена рада Інституту філології. Традиційно під головуванням директора Григорія Семенюка зібралися представники всіх кафедр.

Першою темою на порядку денному стали кадрові питання ІФ. Із доповіддю, статистикою та орієнтовним планом дій до 1 вересня виступив Сергій Скрильник, заступник директора з навчально-методичної роботи. Потім про підготовку до заходів, присвячених 205 річниці Тараса Шевченка звітувала завідувач кафедри історії української літератури, теорії літератури та літтворчості професор Людмила Грицик. Заплановано покладання квітів до пам’ятника Шевченку, проведення Міжнародної наукової конференції та зустрічі на факультетах із лауреатами Шевченківської премії.

Звіт відділу зв’язків із громадськістю підготувала координатор відділу Олександра Касьянова. Говорили про профорієнтаційну роботу, внутрішньоінститутську та університетську комунікацію, співпрацю з періодичними виданнями, урегулювання роботи радіо ІФ.

Заступник директора Катерина Білик розповіла про стажування викладачів за кордоном (цьогоріч їх було 16), а також навчання за кордоном студентів. Міжнародні програми обміну укладаються на семестр чи рік, за цей час студент значно покращує рівень знання мови.

Від Катерини Аркадіївни насамкінець почули про роботу мовних центрів в Інституті. 23 центри сприяють вивченню мови, є базою студентських практик, організовують змістовні заходи та зустрічі з представниками посольств. Центри збирають корисні бібліотечні фонди та консультують студентів щодо складання іспитів на рівень володіння іноземною мовою

Фото Валерія Попова