День рідної мови на кафедрі тюркології

У Центрі кримськотатарської мови та літератури відбувся захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Студенти другого курсу підготували літературно-музичну композицію за творами кримськотатарської поезії.

Пролунала поезія-згадка, яка возвеличує красу Криму – море, любов до рідної мови та краю. У віршах також зверталися до молоді із закликом відстоювати свої права, захищати їх та запобігти знищенню культури.

Крім цього, зачитали вірш про сенс життя «Що є у світі». Тема дитинства була висвітлена у вірші ‘Turnalar köçeler’.

Наприкінці заходу студенти виконали гімн кримських татар, завдяки якому кожний з присутніх відчув себе частинкою цієї події.

Студенти мали можливість осягнути важливість вивчення рідної мови, яка є мостом між націями.

Абібула Сеіт-Джаліль

Фото Валерія Попова