Презентація книги польського професора Ярослава Лавського

14 лютого до студентів-полоністів завітав професор Білостоцького університету Ярослав Лавський з презентацією своєї книги “Іронія. Історія. Геополітика”. Як зазначає сам автор, це збірка студіїв про польсько-українські культурні зв’язки, про етнографічне, мовне та культурне пограниччя. У книзі розміщені розділи про Лесю Українку та Івана Франка. Під час презентації професор розповів про вже надруковані праці та про свої наукові плани, зокрема разом із завідувачем кафедри полоністики професором Ростиславом Радишевським вони збираються видати книгу про Пауліна Свінціцького. Також презентацію відвідала радник з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні пані Емілія Ясюк, яка теж посприяла виданню цієї книги. Вона підкреслила, що діяльність Ярослава Лавського зміцнює зв’язки між Польщею та Україною.

Після презентації професор Лукаш Забєльський провів лекцію про позитивізм та одного з найкращих публіцистів Польщі Зигмунта Глогера. Діана Месхія Фото Валерія Попова