Творча зустріч у Мистецькій залі ІФ

У Мистецькій залі Інституту філології триває організована Центром фольклору та етнографії виставка живопису чернігівського художника Олексія Потапенка "Українська містерія". Олексій Потапенко - митець-філософ, митець-мандрівник, митець-мрійник...Член Спілки художників України, багаторазовий учасник Всеукраїнських художніх виставок, роботи якого зберігаються у фондах Чернігівського художнього музею та приватних колекціях України і світу. Художник звертається у своїй творчості до народних традицій, занурюється в етнографію українців, їх буття, звичаї, обряди і у притаманному йому художньому стилі реконструює українську минувшину.

12 лютого з ініціативи Анжеліки Рудницької відбулася творча зустріч, учасники якої більше довідалися про художника та історію створення деяких його полотен, переглянули документальний фільм про митця, поділілися враженнями. Уважно оглянувши експозицію, студенти залишили теплі слова у книзі відгуків.

Картини Олексія Потапенка експонуватимуться до 1 березня 2019 року в Мистецькій залі (63 ауд.) Інституту філології за адресою: бульвар Т. Шевченка 14.

Фото: Юлія Кузьменко, Валерій Попов